Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/c/5/c5bec79c-10ae-4c43-a9ac-3f5d941cbf9c/realistickeportrety.sk/web/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/sitemap/video_info.php on line 210

Warning: array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, string given in /data/c/5/c5bec79c-10ae-4c43-a9ac-3f5d941cbf9c/realistickeportrety.sk/web/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/sitemap/video_info.php on line 525

Gravírovanie skla, ako aj kameňa je náročná a precízna práca, nakoľko chyby sú neopraviteľné a kvalitné sklenené poháre, či vázy pomerne drahé. Časovo nie oveľa náročnejšie, ako klasické kreslenie, no vyžaduje oveľa viac sústredenia a opatrnosti. Každá zákazka je preto výzva a zároveň obrovská radosť z vydareného diela. A radosť nie iba moja, ale najmä radosť obdarovanej osoby.

Stretol som sa s veľkým záujmom a nadšením ľudí pre tento štýl umenia. Moje skúsenosti v tejto oblasti mi dávajú určitú istotu, že sa zákazník na mňa môže spoľahnúť.

Preto, ak hľadáte dar s nádychom vážnosti a luxusu, ktorý by mal byť naozaj na pamiatku, zároveň aj osobný a neustále pripomínal deň, kedy bol darovaný, je práve gravírovaná váza, pohár alebo portrét na plochom skle jedno z možných riešení.

Ponúkam vám širokú škálu nápadov, grafických elementov, písma a bezplatné grafické spracovanie návrhu. Vaše nápady a návrhy na ten správny design, sú taktiež veľmi vítané.

gravirovanie-nahrobku  Gravírovanie na sklo. Gravirovanie nahrobku